Dzień Dziecka w Sannikach z pożarem

Impreza dla najmłodszych trwała w najlepsze, gdy rozległy się syreny alarmowe strażackiego samochodu bojowego.

Pędził na sygnale, by ugasić płonącą w parku słomę. Na szczęście był to tylko pokaz akcji gaśniczej, zaaranżowany przez OSP Sanniki oraz OSP Czyżew. Oprócz strażaków gościliśmy również policjantów, którzy udostępnili dla najmłodszych służbowy samochód oraz motocykl.Frajdą dla dzieci było uruchomienia przez sannicką policję systemu ostrzegania świetlnego i dźwiękowego - charakterystycznych "kogutów"
Dzień dziecka obfitował nie tylko w takie ekstremalne doznania, choć i tak był pełen wrażeń. Animatorzy z firmy Dack-Complex dwoili się i troili, by każde dziecko znalazło swoją odpowiednią zabawę. Były tańce, przeciąganie liny, pokazy żonglerskie, konkursy, zabawy integracyjne. Malowanie twarzy cieszyło się ogromnym powodzeniem, cały czas stała kolejka. Zaprzyjaźniona z nami malarka Barbara Jachimowicz zaprosiła do swego stoiska wszystkich tych, którzy mieli ochotę zaczerpnąć nieco jej kunsztu, by własnoręcznie stworzyć małe dzieło sztuki.
Na terenie parku zostały wytypowane kolorowe trasy, na których zmagali się zarówno dzieci jak i rodzice podczas Biegu Rodzinnego. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody :) 
Pragniemy podziękować nauczycielom ze Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Sannikach za organizację o nadzór nad sportową potyczką. 
Bezpłatne tego popołudnia zwiedzanie pałacu ściągnęło wiele osób.
Jak zwykle przy takich okazjach nieoceniona jest pomoc sponsorów. Dziękujemy zatem serdecznie firmie BAKOMA, sieci GRAM Market, Tęczowemu ogrodowi i Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Mazowieckiego oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia.
Wydarzenie odbyło się pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika.
Zdjęcia: Kamil Puternicki oraz ECA

 

 

 

 

 

 

, 

  

 

 

 

 

 

KUP BILET NA KONCERT