Wczorajszy dzień był niezwykle ważny dla zaprzyjaźnionego z nami artysty, Wojciecha Adama Witkowskiego.
W holu głównym Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej odbył się wernisaż jego wystawy malarskiej pt. ,,Piękno polskiego krajobrazu".
W tym uroczystym wydarzeniu, objętym Patronatem Honorowym Marszałka Sejmu, udział wzięła dyrektor Centrum - Monika Patrowicz.
Jesteśmy ogromnie dumni, ponieważ Wojciech Witkowski od lat jest stałym gościem w Sannikach. Kilka z eksponowanych w Sejmie prac to owoce naszych wspólnych, majowych plenerów malarskich. To dowód na to, że Sanniki niezmiennie inspirują twórców do tworzenia!
Panie Wojciechu, jeszcze raz serdecznie gratulujemy!


