Plener Malarski 2026!
Przez ostatni tydzień gościliśmy wspaniałych polskich artystów, którzy zjechali się do nas na Plener Malarski.
Mowa tu o Agacie Murawskiej, Dorocie Nasierowskiej, Annie Kossakowskiej, Katarzynie Środowskiej, Anieli Ewie Lewandowskiej, Krystynie Ruminkiewicz, Zofii Samusik-Zarembie, Krzysztofie Trzasce, Wandzie Małkowskiej, Andrzeju Walasku i Wojciechu Adamie Witkowskim.
Artystyczny duch mieszkający w murach Pałacu w Sannikach zainspirował malarzy do stworzenia wyjątkowych dzieł.
W galerii prezentujemy zdjęcia, na których uwieczniliśmy twórców przy pracy.
Na wernisaż poplenerowych obrazów zapraszamy 8 listopada, po koncercie z cyklu Jesienne Inspiracje.
Uczestnikom Pleneru Malarskiego serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy ponownie.
Życzymy radości z twórczości i niegasnącej weny!


