Koncert w 172. rocznicę śmierci Chopina

🎶Dokładnie 17 października 1849 roku-172 lata temu zmarł jeden z najwybitniejszych polskich kompozytorów Fryderyk Chopin. Jak co roku w sannickim pałacu nie mogło się obyć bez koncertu, który zatytułowano ,,Ś𝐩𝐢𝐞𝐰𝐧𝐢𝐤 𝐅𝐫𝐲𝐝𝐞𝐫𝐲𝐤𝐚 𝐂𝐡𝐨𝐩𝐢𝐧𝐚”.
🎶𝐍𝐢𝐞𝐜𝐨𝐝𝐳𝐢𝐞𝐧𝐧𝐞 𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫𝐩𝐫𝐞𝐭𝐚𝐜𝐣𝐞 𝐰𝐨𝐤𝐚𝐥𝐧𝐞 𝐮𝐭𝐰𝐨𝐫ó𝐰 𝐅𝐫𝐲𝐝𝐞𝐫𝐲𝐤𝐚 𝐂𝐡𝐨𝐩𝐢𝐧𝐚 𝐝𝐨 𝐭𝐞𝐤𝐬𝐭ó𝐰 𝐖𝐨𝐣𝐜𝐢𝐞𝐜𝐡𝐚 𝐌ł𝐲𝐧𝐚𝐫𝐬𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐢 𝐎𝐬𝐢𝐞𝐜𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐜𝐳𝐲 𝐉𝐞𝐫𝐞𝐦𝐢𝐞𝐠𝐨 𝐏𝐫𝐳𝐲𝐛𝐨𝐫𝐲, 𝐰𝐲𝐤𝐨𝐧𝐚ł𝐲 𝐰𝐨𝐤𝐚𝐥𝐢𝐬𝐭𝐤𝐢 𝐊𝐚𝐭𝐚𝐫𝐳𝐲𝐧𝐚 𝐖𝐢𝐭𝐤𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 𝐢 𝐌𝐚ł𝐠𝐨𝐫𝐳𝐚𝐭𝐚 𝐌𝐮𝐬𝐢𝐚𝐥𝐢𝐤 𝐩𝐫𝐳𝐲 𝐚𝐤𝐨𝐦𝐩𝐚𝐧𝐢𝐚𝐦𝐞𝐧𝐜𝐢𝐞 𝐑𝐚𝐟𝐚ł𝐚 𝐓𝐰𝐨𝐫𝐤𝐚.
🎶Repertuar koncertu nie tylko wzruszył serca publiczności, ale także rozbawił, a wszystko to w rytm walców, mazurków, preludiów i nokturnów. Dowodem na to, że koncert bardzo przypadł do gustu sannickiej publiczności, były owacje na stojąco, a także bis w postaci utworu ,,𝐏𝐚𝐧𝐢 𝐑óż𝐚 𝐠𝐫𝐚 𝐂𝐡𝐨𝐩𝐢𝐧𝐚” 𝐚𝐮𝐭𝐨𝐫𝐬𝐭𝐰𝐚 𝐉. 𝐏𝐫𝐳𝐲𝐛𝐨𝐫𝐲.
🎨Po koncercie, na piętrze pałacu odbyło się otwarcie wystawy
pt.,, 𝐦𝐲 𝐡𝐞𝐚𝐫𝐭 𝐢𝐬 𝐣𝐮𝐧𝐠𝐥𝐞” z pracami 𝐁𝐞𝐫𝐞𝐧𝐢𝐤𝐢 𝐋𝐞𝐞𝐩𝐬𝐤𝐲, Polki mieszkającej i tworzącej we Włoszech. Wystawę oglądać będzie można w sannickim pałacu do 5 listopada w godz. 7:30-15:30.
Zachęcamy też do obejrzenia dwóch wystaw plenerowych, które ustawione są wokół klombu, przed wejściem do sannickiego pałacu .
𝐏𝐢𝐞𝐫𝐰𝐬𝐳𝐚 𝐳 𝐧𝐢𝐜𝐡 𝐩𝐨ś𝐰𝐢ę𝐜𝐨𝐧𝐚 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐝𝐳𝐢𝐚ł𝐚𝐥𝐧𝐨ś𝐜𝐢 𝐏ł𝐨𝐜𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 𝐓𝐨𝐰𝐚𝐫𝐳𝐲𝐬𝐭𝐰𝐚 𝐌𝐮𝐳𝐲𝐜𝐳𝐧𝐞𝐠𝐨 𝐢𝐦. 𝐖𝐚𝐜ł𝐚𝐰𝐚 𝐋𝐚𝐜𝐡𝐦𝐚𝐧𝐚.
📸📸𝐃𝐫𝐮𝐠𝐚 zaś 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐭𝐚𝐰𝐢𝐚 𝐰𝐲𝐛𝐫𝐚𝐧𝐞 𝐟𝐨𝐭𝐨𝐠𝐫𝐚𝐟𝐢𝐞 𝐰𝐲𝐤𝐨𝐧𝐚𝐧𝐞
𝐢 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐠𝐨𝐭𝐨𝐰𝐚𝐧𝐞 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐳 𝐉𝐞𝐫𝐳𝐞𝐠𝐨 𝐖𝐞𝐫𝐧𝐢𝐤𝐚.

 
 
 
 
 
 

 
 
  

KUP BILET NA KONCERT