"Smaki Muzyki" w plenerze

♦Niedzielny koncert z cyklu „Smaki muzyki” cieszył się powodzeniem wśród melomanów. Zaspokoił gusta zarówno tych, którzy gustują w muzyce klasycznej, jak i tych, którzy lubią repertuar filmowy i musicalowy.
♦W pierwszej części wystąpili laureaci 𝐗𝐕𝐈𝐈 𝐌𝐢ę𝐝𝐳𝐲𝐧𝐚𝐫𝐨𝐝𝐨𝐰𝐞𝐠𝐨 𝐅𝐨𝐫𝐮𝐦 𝐏𝐢𝐚𝐧𝐢𝐬𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐞𝐠𝐨 „𝐁𝐢𝐞𝐬𝐳𝐜𝐳𝐚𝐝𝐲 𝐛𝐞𝐳 𝐠𝐫𝐚𝐧𝐢𝐜". Jest to jeden z największych projektów edukacyjno-społecznych w Euroregionie Karpat podczas, którego każdorazowo gości do 500 uczestników z kilkunastu krajów Europy.
♦Nagrodę w postaci recitalu w Zespole Pałacowo-Parkowym otrzymali 🎹🎹 𝐊𝐚𝐜𝐩𝐞𝐫 Ż𝐚𝐫𝐨𝐦𝐬𝐤𝐢 𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐘𝐞𝐡𝐨𝐫 𝐁𝐚𝐤𝐡𝐦𝐮𝐭 🎹🎹. Młodzi artyści przed szerokim gronem odbiorców zaprezentowali swoje umiejętności.
♦Zwieńczeniem niedzielnego koncertowego popołudnia był występ zatytułowany „𝑺𝒐𝒌𝒐𝒍𝒏𝒊𝒄𝒄𝒚 𝒘 𝒑𝒍𝒆𝒏𝒆𝒓𝒛𝒆, 𝒇𝒊𝒍𝒎𝒐𝒘𝒐 𝒊 𝒐𝒑𝒆𝒓𝒐𝒘𝒐". Na scenie gościliśmy 🧑‍🎤👩‍🎤𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤ę 𝐢 𝐖𝐨𝐣𝐜𝐢𝐞𝐜𝐡𝐚 𝐒𝐨𝐤𝐨𝐥𝐧𝐢𝐜𝐤𝐢𝐜𝐡.
♦Artyści nie tylko talentem wokalnym, ale i urokiem osobistym urzekli publiczność. A wszystko to za sprawą trafnie dobranego repertuaru od operowego, filmowego i ludowego, wykonywanych w duecie i solo, przy akompaniamencie fortepianowym 𝐌𝐢𝐜𝐡𝐚ł𝐚 𝐁𝐚𝐫𝐚𝐧𝐨𝐰𝐬𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨🎹🎹🎹.


 
 
 
 
 
 
 
 
 

KUP BILET NA KONCERT