08.03.2015

Relacja z koncertu - 08.03.2015

8 MARCA W SANNICKIM PAŁACU
Niedzielny koncert z okazji Dnia Kobiet w Sali koncertowej sannickiego pałacu, słowami piosenki ,,Życzenia dla Pań” z repertuaru kabaretowego ,, Za kulisami kabaretu” rozpoczął Bohdan Łazuka. 

Na tym uroczystym i odświętnym koncercie pełnym humoru, satyry i muzyki z dawnych lat, owacjom nie było końca. Artysta z wdziękiem przybliżył znane piosenki m in. ,, Miłość złe humory ma”, ,, Bohdan trzymaj się’’ czy chociażby w ,, Siną dal”. do której wykonania zaprosił jedną z pań z widowni. Było to bardzo miłym zaskoczeniem, a nawet można powiedzieć wyróżnieniem. Artysta jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów polskich, utalentowanym piosenkarzem, którego talent jest najlepiej widoczny w komediach oraz na estradzie. Swój repertuar potrafi dostosować do każdej sytuacji … . O kobietach mówi : Kobiety są niesamowite! … dlatego też podczas koncertu tak często to podkreślał, chociażby w wesołych wspomnieniach.

Podczas niedzielnego koncertu Bohdan Łazuka oczarowywał publiczność a zwłaszcza damską cześć , która była wprost zachwycona jego występem. Niema co się dziwić, gdyż sam artysta zdradził nam , iż niebawem zostanie wyróżniony jako osobowość roku. 
Niedzielny koncert szczególnie dedykowany był wszystkim kobietą. Jego organizatorzy zadbali o to, aby panie poczuły się wyjątkowo, dlatego jedną z atrakcji były specjalne prezentacje kosmetyków, przygotowane przez firmę Oriflame. 
Po koncercie wszyscy goście przenieśli się na piętro pałacu celem zwiedzania wystaw znajdujących się w odrestaurowanych wnętrzach: Sanniki , Pruszakowie, Chopin i ,, Moje Góry" malarstwo Ryszarda Kowalewskiego oraz odwiedzenia kiermaszu ozdób świątecznych jednej z regionalnych twórczyń ludowych Barbary Wieczorek. 
Na koniec każda z pań została obdarowana kwiatkiem. Mamy dzieję , że wydarzenie to wpisze się w stały kalendarz wydarzeń kulturalnych Europejskiego Centrum Artystycznego im. Fryderyka Chopina w Sannikach. 
Organizatorzy koncertu Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach serdecznie dziękuje sponsorowi wydarzenia Gminnej Spółdzielni ,, Samopomoc Chłopska „ w Słubicach, a także firmie Oriflame.
Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na kolejny z koncertów w Sali pałacu w Sannikach w dniu 12 kwietnia br. godz. 14:00 pt. ,, Pieśni romantyczne” w wykonaniu Lilianny Zalesińskiej – sopran przy akompaniamencie Piotra Szymonowicza. Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa ,, W słońcu malowane” malarstwo Marii Dziopak , rezerwacji można dokonać telefonicznie 24/262 20 97 wew. 25 w godz. 8;00 -15;00

Relacje napisała:
Jolanta Róg

  

  

   

KUP BILET NA KONCERT