Włoskie popołudnie ze STEFANO TERRAZZINO

Ostatnia wakacyjna niedziela w Sannikach była wyjątkowa. Żar lał się nie tylko z nieba, ale i ze sceny, a to za sprawą Stefano Terrazzino i towarzyszącej mu tancerki Janji Lesar.

Znane i bardzo lubiane przez wszystkich, niezależnie od wieku, włoskie przeboje porwały publiczność, zgromadzoną przed muszlą koncertową w sannickim parku. Urok osobisty Stefano Terrazzino w połączeniu z nastrojowymi, bardzo melodyjnymi piosenkami wywoływał wiele emocji wzbudzał romantyczny nastrój. 
Volare, Azzuro, Mambo Italiano, Oblivion i wiele innych, z których część stanowiła spektakl taneczny, dzięki tancerce, poruszyła serca widzów. 
Stefano Terrazzino to mistrz Europy w tańcach latyno-amerykańskich, czterokrotny zdobywca kryształowej kuli w Tańcu z Gwiazdami jest też piosenkarzem, prezenterem, a także aktorem. Bardzo bliski kontakt z widownią jeszcze bardziej rozpalił serca i ciała. Nogi same rwały się do tańca, a wyobraźnia podsuwała obrazki z włoskich miasteczek.
Ponad godzinny koncert, a raczej spektakl muzyczno-taneczny pozostawił sannicką publiczność w romantycznym nastroju i ze znacznym niedosytem wrażeń. 
Duży w tym udział mieli także świetni muzycy: Marek Tarnowski – klawiszowiec, akordeonista, Jakub Kotynia – gitarzysta, Adam Grzelak – perkusista i grający na basie Michał Wasik.
Był to już niestety ostatni tegoroczny plenerowy koncert w Zespole Pałacowo-Parkowym w Sannikach

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

KUP BILET NA KONCERT