W objęciach Lehara, Offenbacha i …

Pierwszy październikowy koncert w sannickim pałacu dedykowany był seniorom.

Mamy ich na co dzień obok siebie – w rodzinie, po sąsiedzku, spotkanych na ulicy. Międzynarodowy Dzień Osób Starszych ustanowiony został decyzją Zgromadzenia Ogólnego ONZ w roku 1990. Nie chodzi tu jednak tylko o ten jeden dzień w roku. Kiedyś, obecni seniorzy troszczyli się o swoje dzieci i wnuki. Teraz pamiętajmy o nich nie od święta, ale w codziennym życiu.
Przed rozpoczęciem koncertu, w imieniu Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika oraz dyrekcji i pracowników Europejskiego Centrum Artystycznego im. Fryderyka Chopina w Sannikach, życzenia złożyła Jolanta Róg: ,,Dużo zdrowia, realizacji wszystkich planów i zamierzeń życiowych, bo na każdym etapie życia można z niego czerpać, cieszyć się. Każdy etap życia ma swój urok i warto o tym pamiętać. Życzę, aby aktywność i pasja nie opuszczały Państwa nigdy (…. ).
Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach przygotowało „Popołudnie z operetką” w wykonaniu sopranistki Aleksandry Drzewickiej i akompaniującego artystce pianisty Mariusza Drzewickiego. Świetne wykonanie znanych partii operetkowych i musicalowych przypadło do gustu koncertowym gościom i to niezależnie od ich stopnia dorosłości.

 

 
 

KUP BILET NA KONCERT