Koncerty

Od 1981 roku, w każdą pierwszą niedzielę miesiąca organizowane są tu koncerty chopinowskie. Zapraszamy na nie wybitnych pianistów z całego świata. Czasem stają na scenie obok nich inni muzycy – skrzypkowie, wiolonczeliści. Bywają też duety fortepianowe. Zawsze też występuje przy tej okazji znana polska aktorka lub aktor, którzy przedstawiają poezję, czasem czytają korespondencję Chopina. Koncertów dopełniają cykliczne wystawy malarstwa, fotografii, rzeźby lub grafiki.

Tradycją stały się również imprezy plenerowe we wszystkie pozostałe niedziele czerwca, lipca i sierpnia, na które wstęp jest wolny. Są to recitale fortepianowe pod tytułem wakacje na miarę Chopina w wykonaniu młodych, utalentowanych pianistów oraz koncerty z cyklu Smaki Muzyki. W tych ostatnich występują artyści z repertuarem z różnych gatunków muzycznych.

Tradycyjnie, raz w roku korzystamy z gościny sannickiego kościoła, gdzie również odbywa się koncert przez nas organizowany.

Trzepiecińska i Wierciński - 26.02

W lutym rozpoczynamy nowy sezon koncertów z cyklu 𝑪𝑯𝑶𝑷𝑰𝑵-𝑴𝑼𝒁𝒀𝑲𝑨-𝑷𝑶𝑬𝒁𝑱𝑨.

Pierwszy koncert już 2⃣6⃣ 𝐥𝐮𝐭𝐞𝐠𝐨 𝐨 𝐠𝐨𝐝𝐳. 𝟏𝟒.𝟎𝟎.

Czytaj dalej

Głos się rozchodzi…

Choć to dopiero początek grudnia i do Wigilii jeszcze 20 dni, to w sannickim pałacu wyraźnie czuć było świąteczną atmosferę. Strojne, błyszczące choinki, pachniały lasem, wokół rozchodziły się dźwięki muzyki.

Czytaj dalej

Niezapomniane wrażenia

𝐒𝐭𝐚𝐧𝐢𝐬ł𝐚𝐰𝐚 𝐂𝐞𝐥𝐢ń𝐬𝐤𝐚 to doskonała aktorka, grająca w wielu filmach, serialach telewizyjnych i sztukach teatralnych. Dała się też poznać jako świetna wokalistka.

Czytaj dalej

"W krainie Chopina"

🎹🎼🎶 𝐖𝐜𝐳𝐨𝐫𝐚𝐣 𝐰 𝐩𝐚ł𝐚𝐜𝐮 𝐰 𝐒𝐚𝐧𝐧𝐢𝐤𝐚𝐜𝐡 𝐨𝐝𝐛𝐲ł 𝐬𝐢ę 𝐤𝐨𝐧𝐜𝐞𝐫𝐭 𝐰 𝐫𝐚𝐦𝐚𝐜𝐡 𝐗𝐕𝐈𝐈𝐈 𝐞𝐝𝐲𝐜𝐣𝐢 𝐅𝐞𝐬𝐭𝐢𝐰𝐚𝐥𝐮 "𝐖 𝐤𝐫𝐚𝐢𝐧𝐢𝐞 𝐂𝐡𝐨𝐩𝐢𝐧𝐚". 🎹🎼🎶

Czytaj dalej

Konopnicka nieodgadniona

🎹🎤🎶𝐖𝐫𝐳𝐞𝐬́𝐧𝐢𝐨𝐰𝐲 𝐤𝐨𝐧𝐜𝐞𝐫𝐭 𝐳 𝐜𝐲𝐤𝐥𝐮 𝐂𝐡𝐨𝐩𝐢𝐧-𝐌𝐮𝐳𝐲𝐤𝐚-𝐏𝐨𝐞𝐳𝐣𝐚 𝐣𝐚𝐤 𝐳𝐰𝐲𝐤𝐥𝐞 𝐜𝐢𝐞𝐬𝐳𝐲ł 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐮𝐳𝐧𝐚𝐧𝐢𝐞𝐦 𝐩𝐮𝐛𝐥𝐢𝐜𝐳𝐧𝐨𝐬́𝐜𝐢. 𝐀 𝐭𝐨 𝐳𝐚 𝐬𝐩𝐫𝐚𝐰𝐚̨ 𝐩𝐢𝐚𝐧𝐢𝐬𝐭𝐲 – 𝐃𝐨𝐦𝐢𝐧𝐢𝐤𝐚 𝐒𝐭𝐞̨𝐩𝐢𝐧́𝐬𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 𝐢 𝐚𝐤𝐭𝐨𝐫𝐤𝐢 – 𝐌𝐚ł𝐠𝐨𝐫𝐳𝐚𝐭𝐲 𝐁𝐨𝐠𝐝𝐚𝐧́𝐬𝐤𝐢𝐞𝐣. 🎹🎤🎶

Czytaj dalej

Ostatni recital fortepianowy

W ostatnią niedzielę sierpnia zamknęliśmy sezon wydarzeń plenerowych recitalem fortepianowym w wykonaniu 𝐄𝐰𝐲 𝐓𝐲𝐭𝐦𝐚𝐧-𝐂𝐬𝐢𝐛𝐚. 🎹🎹🎹🎹🎹🎹

Czytaj dalej

KUP BILET NA KONCERT