Z pociągu do pałacu

W poniedziałek, 23 stycznia w samo południe w Urzędzie Marszałkowskim przy Jagiellońskiej w Warszawie, spotkają się przedstawiciele Kolei Mazowieckich z partnerami projektu „Koleją do Kultury”. Tego dnia, w obecności Marszałka Województwa Mazowieckiego, Adama Struzika i licznych dziennikarzy, podpisane zostaną umowy o współpracy.

W okresie obowiązywania akcji promocyjnej trzeba kupić jeden z biletów na pociąg uruchamiany przez Spółkę KM i w ciągu 30 dni od daty upływu ważności biletu wybrać się do jednej z instytucji, współpracujących w tej kampanii z Kolejami Mazowieckimi. Warunkiem uzyskania zniżki przy zakupie biletu Partnera jest okazanie np. biletu na pociąg Spółki KM, zakupionego w czasie trwania Akcji promocyjnej lub dowodu zakupu biletu na pociąg Spółki KM w systemie SkyCash. Wszystkie szczegółowe warunki zawarte są w regulaminie.

Zespól Pałacowo-Parkowy w Sannikach oferuje w powyższej kampanii 40-procentowa zniżkę na bilet normalny za zwiedzanie obiektu. Pozostałe bilety i bilety na koncerty pozostają bez zmian.

KUP BILET NA KONCERT