Oddaj telefon Świętemu Mikołajowi!

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego organizuje akcję zbiórki starych, zużytych telefonów komórkowych.

A CZY TY MASZ W SZUFLADZIE STARY, NIEUŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY? Nie wiesz co z nim zrobić? Oddaj telefon Świętemu Mikołajowi!

Pomożesz innym i jednocześnie zadbasz o środowisko.

JAK TO DZIAŁA?

Otrzymane telefony przekazane zostaną firmie recyklingowej, która w zamian za to przeleje Fundacji Świętego Mikołaja pieniądze na stypendia. Program wspiera edukację najzdolniejszych dzieci z niezamożnych rodzin w całej Polsce, również z Mazowsza.

DLACZEGO STYPENDIA?

Bo stypendia zmieniają losy dzieci na zawsze! To pomoc, której im nikt nigdy nie odbierze, która pozwoli im się rozwijać. Pomoc stypendialna daje dzieciom wiedzę i umiejętności takie jak: nauka języków, malowanie, gra na instrumencie, pisanie poezji, wiedza informatyczna. To wszystko zmienia dziecko na zawsze i wpływa na jego przyszłość. Dlatego w małych wsiach, miejscowościach, czasem dużych miastach Fundacja Świętego Mikołaja odnajduje dzieci, które dobrze się uczą, mają wyjątkowe pasje, są pracowite, odznaczają się talentem. Chcą się doskonalić, jedyne co je wstrzymuje to brak pieniędzy. Fundacja wspiera te dzieci poprzez stypendia edukacyjne.

DO KIEDY I GDZIE ZOSTAWIAMY TELEFONY?

W celu właściwego przebiegu zbiórki prosimy o dostarczenie telefonów najpóźniej do dnia 27 listopada (poniedziałek) do siedziby UMWM Delegatura w Płocku (ul. Kolegialna 19, pokój nr 5).

KUP BILET NA KONCERT