Zimowe obrazki❄️❄️❄️

Po koncercie tradycyjne otwarcie nowej wystawy malarstwa pod tytułem „Lekkość płatków śniegu, ciężkość świątecznego stołu”. Autorką jest Agnieszka Kopczyńska, która, jak sama mówi, maluje od zawsze.

Jest członkiem warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Marynistów Polskich. Przez pewien czas związana była z SPA przy Łódzkim Domu Kultury, współtworzyła także nieformalną grupę malarzy i studentów ASP z okolic Łowicza, działającą pod nazwą Format A4.
Agnieszka Kopczyńska wciąż doskonali swój warsztat i zawsze podkreśla, że nie ogranicza jej ani tematyka, ani technika. Jednak najbliższy jej sercu jest pejzaż, koń i człowiek. Spod jej pędzla wychodzą również portrety, martwa natura czy elementy architektoniczne.
Stałe ekspozycje prac Agnieszki Kopczyńskiej można oglądać w Muzeum w Łowiczu, łowickiej kawiarni „Na Poddaszu" oraz w pałacu w Walewicach. Posługuje się olejem, akwarelami czy pastelami, często mieszając techniki. Od roku 1997, kiedy to miała miejsce pierwsza wystawa w dorosłym życiu artystki, ekspozycji było wiele. Zarówno w łódzkiem, jak i na Mazowszu.

 

KUP BILET NA KONCERT